7---ArdhadhAtukaprakaraNam/15a---iDvyavasthA-abhyAsaH: Difference between revisions
7---ArdhadhAtukaprakaraNam/15a---iDvyavasthA-abhyAsaH (view source)
Revision as of 16:09, 22 June 2022
, 1 year agono edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14:
{| class="wikitable"
|+
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
|-
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
|-
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
|-
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
|-
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
!'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|-
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|'''<
|
|
|